05.06.2019

30 малюків з Борщівки у вересні підуть в новенький дитсадок

У селі Борщівка Малолюбашаської ОТГ, що на Костопільщині, відкрили довгоочікуваний дитсадок. Навчатися і розвиватися у ДНЗ «Полісяночка» зможуть 30 малюків. Досі місцеві дошкільнята змушені були їздити до Малої Любаші, відтак тамтешній дитсадок був переповнений. Відкриття нового навчального закладу у Борщівці дало можливість місцевій владі охопити дошкільною освітою майже  всіх місцевих малюків.DSC_0485.JPG

Будівництво нового дитсадка тривало з 2016 року. Однак найактивніше роботи велися упродовж 2018-2019 років. 

DSC_0432.JPG

«Памятаю, як минулого літа ми приїжджали в Борщівку і разом з головою ОТГ Віктором Талащуком та депутатом обласної ради Русланом Потапчуком думали, як пошвидше добудувати цей дитсадок… Пройшло менше року – і малеча Борщівки має власний заклад. Тепер мами можуть спокійно працювати, а діти різносторонньо розвиватися і готуватися до школи», - зауважив голова обласної ради Олександр Данильчук, який завітав на відкриття в рамках робочої поїздки Костопільським районом. Тим паче, що новий дитсадок завбачливо побудували поруч з місцевою школою, аби діти розвивалися в одному освітньому просторі. Є й інший раціональний момент - обидва заклади обігріває спільний теплопункт. 

DSC_0449.JPG

Будівництво дошкільного закладу у Борщівці обійшлося бюджетам різних рівнів у 9 млн. 400 тис.грн. 3 яких 3 млн. – це гроші з бюджету області, 300 тис.грн. становила субвенція з району. А найбільший фінансовий внесок зробила сама Малолюбашанська громада, виділивши на будівництво власних 6 млн. 100 тис.грн.

DSC_0412.JPG

«Справа звичайно не в грошах – головне, що наші діти тепер мають сучасний дитсадок. У Борщівці його дуже чекали! Тому, шановні батьки, пишіть заяви – і вже у вересні ваші дітки будуть навчатися у цій новенькій будівлі!» - звернувся до батьків голова ОТГ Віктор Талащук. 

DSC_0490.JPG

Він розповів, що «Полісяночка» - це четвертий ДНЗ в їхній ОТГ. Тож питання охоплення дошкільною освітою дітей громади незабаром вдасться повністю вирішити. Адже наступного року планується відкриття ще одного дошкільного закладу в селі Новий Берестовець. 

DSC_0509.JPG

Після офіційного відкриття гості, батьки та діти спільно оглянули нову будівлю дитсадка. Тут вже є найнеобхідніше: меблі, постіль, обладнання для харчоблоку та пральні, сучасні санвузли. До вересня придбають іграшки, навчальний інвентар, обладнають дитячі майданчики. У закладі працюватиме дві групи. 

DSC_0404.JPGПовернення до списку