• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року в 301 каб.облради відбудуться засідання постійних комісій

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (С.Богатирчук-Кривко).

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 21.06.2019

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Двадцять шоста сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19 червня 2019 року                                                                      1425

 

Про звернення депутатів Рівненської обласної ради до Директора Державного бюро розслідувань стосовно ситуації, що склалася навколо розслідування справи В.Земляного

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за ініціативою фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада:

в и р і ш и л а :

1.  Звернутися до Директора Державного бюро розслідувань стосовно ситуації, що склалася навколо розслідування справи В.Земляного (текст звернення додається).

2.  Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення до Директора Державного бюро розслідувань.

 

 

 

Голова ради                                                                        О.Ю. Данильчук


 

Звернення

депутатів Рівненської обласної ради до Директора Державного бюро розслідувань, стосовно ситуації,  що склалася навколо розслідування справи В.Земляного

 

Сьогодні у засобах масової інформації активно поширюється тема повернення антиукраїнських сил з бажанням реваншу та знищення України. Прикриваючись підсумками останніх виборів, реваншисти всі сили кидають на підрив суверенітету, територіальної цілісності нашої держави та її обороноздатності, знищення ідентичності українця. Одним із ключових напрямків їх наступу є українська мова та духовність.

Так на Рівненщині протягом останніх років основним  пропагандистом «русского мира» став скандально відомий протоієрей РПЦ в Україні (УПЦ МП) Віктор Земляний. Саме Віктор Земляний свого часу брав участь у зйомках антиукраїнських фільмів російського пропагандиста Аркадія Мамонтова – «Гонєнія», «Раскол», «Операція Мазепа» та інших.

Багатьом мешканцям Рівненщини та України загалом Віктор Земляний відомий своєю неприхованою антиукраїнською позицією, підтримкою дій
Росії-агресора, зв’язками з криміналітетом, який він залучав до фізичного впливу на патріотів-активістів з метою недопущення створення громад ПЦУ. Проти останніх для залякування використовували навіть вогнепальну зброю. За антидержавницьку діяльність Служба безпеки України цілком справедливо підозрює В.О.Земляного у вчиненні кримінальних злочинів.

Однак за такі дії 7 травня цього року Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження проти слідчих УСБУ в Рівненській області за ч.1 ст. 372 КК України. Слідчих підозрюють у притягненні завідомо невинного представника Кремля – В.О. Земляного до кримінальної відповідальності.

Варто зазначити, що адвокатом у В.Земляного є Татаров Олег Юрійович, він же – адвокат народного депутата України Новинського В.В., а в минулому – заступник начальника головного слідчого управління МВС України часів режиму Януковича, який відомий виконанням вказівок екс-міністра МВС України Захарченка В.Ю. щодо відкриття кримінальних проваджень та притягнення до відповідальності учасників Революції Гідності у 2013 році.

Депутати Рівненської обласної ради розцінюють тиск на слідство у справі Земляного як спробу реваншу промосковських сил в Україні та зраду національних інтересів.

З метою недопущення реваншу проросійських сил звертаємося до Директора Державного бюро розслідувань Романа Михайловича Труби з наступним:

1.  Просимо звернути увагу на те, що повідомлення В.Земляного та його адвоката про вчинення злочину співробітниками СБУ проти них є спробою перешкоджання законній діяльності у захисті національної безпеки;

2.  Просимо дотримуватись кримінально-процесуального кодексу України, а саме – принципу територіальної підслідності, та передати розслідування проти працівників СБУ Хмельницькому представництву ДБР.

Залишаємо за собою право у законний спосіб стати на захист законодавства та Конституції України у випадку реваншу московських сил та зради національних і державних інтересів України.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 19 червня 2019 року

№ 1425

Назад до розділу