• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

13 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії з питань
екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Голова комісії Валявка В.Я.) Початок об 11-00 год. в каб.301.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року



Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рік



Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради



19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


V Міжнародна конференція "Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)"
відбудеться з 13 по 15 листопада 2019 року у м.Вараш


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

01.07.2019

На чемпіонаті України особливі спортсмени з Рівненщини вибороли призові місця

З 24 по 27 червня в м. Кропивницький проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 24 областей України та м. Київ. Збірну команду Рівненської області представляли 9 спортсменів, які вибороли наступні місця:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

Штовхання ядра

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання спису

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання диску

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Біг 400 м

ІІ місце – Августін Наталія (Млинівський р-н), клас F – 35, тренер Коваленко В.С.

Спортсмени з вадами зору

Метання спису

І місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Метання диску

ІІ місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Штовхання ядра

ІІ місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Біг 200 м

ІІІ місце – Ліценко Анастасія (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

Біг 400 м

ІІ місце – Ліценко Анастасія (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

Біг 800 м

ІІ місце – Левчик Сергій (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

Біг 1500 м

ІІІ місце – Левчик Сергій (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку

Стрибки в довжину

ІІ місце – Холод Оксана (м. Рівне), клас T – 20, тренер Трофимчук М.В.