04.06.2019

Поки ремонтуватимуть стелю, спортзал не працюватиме

Майже 760 тис.грн. необхідно на капітальний ремонт стелі спортивної зали в комунальному закладі «Клеванська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів». Зі зверненням про виділення коштів до обласної ради та управління освіти і науки облдержадміністрації звернувся керівник закладу.  Звернення розглянули на засіданні постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури під головуванням Миколи Кучерука.

DSC_0264.JPG

Як йдетсья у листі до обласної ради, конструкція даху та перекриття спортивної зали перебувають у непридатному стані. Відтак приміщення закрили до завершення ремонтних робіт.

Заслухавши пояснення  директора школи-інтернату, депутати профільної комісії рекомендували винести питання на сесію, а відповідним підрозділам обласної державної адміністрації - знайти фінансові ресурси на ремонт покрівлі. 

DSC_0245.JPG 

Також депутати розглянули звернення Рівненської міської ради щодо виділення коштів на реконструкцію аварійної будівлі, яка суміжна з приміщеннями дитячо-юнацької спортивної школи № 1 на вулиці Симона Петлюри, 26, що у Рівному.  Річ у тім, що сама будівля перебуває у комунальній власності територіальної громади області, тож місто і звернулося щодо виділення коштів.

DSC_0250.JPG

Члени комісії нагадали присутнім, що Рівненська обласна рада неодноразово зверталася до Рівненського міського голови з пропозицією передати приміщення, в якому розташована ДЮСШ №1 в міську комунальну власність. Натомість запропонували забрати у власність міські приміщення, в яких багато років розташовані і працюють обласні комунальні заклади: зокрема, стаціонар Рівненського обласного центру психічного здоров’я населення, що по вулиці Князя Володимира, 17 та  відділення лабораторної діагностики СНІДу та інших інфекцій КП «Рівненський обласний центр служби крові», що розміщується по вулиці Соборній, 12.  Відтак, у підсумку обговорення депутати винесли рекомендацію вкотре звернутися з цією пропозицією до міського голови Рівного. Повернення до списку