• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

30 серпня 2019 року відбудеться пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради
Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні 2019 року

27 серпня 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.). Початок об 11-00 год. 
- з питань бюджету, фінансів та податків (голова Благодир Ю.А.) Початок о 14-00 год. 
Місце проведення - каб.301 облради.

Оголошується прийом документів від кандидатів до складу постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській області



Мінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Оголошення про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади"

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

27.05.2019

Спортсмени з Рівненщини вибороли призові місця на Кубку України

З 24 по 27 травня у місті Бахмут проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

У даних змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з 19 областей України та міста Києва. Збірну команду Рівненської області представляли 4 спортсмена, які вибороли наступні місця:

серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Штовхання ядра

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

І місце – Новак Роман (м. Рівне), клас F – 44, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

ІІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання спису

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

І місце – Новак Роман, (м. Рівне), клас F – 44, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

І місце – Міськов Андрій, (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання диску

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

І місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

серед спортсменів з вадами зору

Метання спису

І місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Метання диску

І місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.