• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

19 червня 2019 року відбудеться друге пленарне засідання двадцять шостої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

Мінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

27.05.2019

Спортсмени з Рівненщини вибороли призові місця на Кубку України

З 24 по 27 травня у місті Бахмут проходив Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

У даних змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з 19 областей України та міста Києва. Збірну команду Рівненської області представляли 4 спортсмена, які вибороли наступні місця:

серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Штовхання ядра

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

І місце – Новак Роман (м. Рівне), клас F – 44, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

ІІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання спису

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

І місце – Новак Роман, (м. Рівне), клас F – 44, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

І місце – Міськов Андрій, (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання диску

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

І місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

серед спортсменів з вадами зору

Метання спису

І місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Метання диску

І місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.