• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

17.05.2019

Форум інноваційної освіти відбувся у Рівному

На базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся Форум інноваційної освіти Рівненщини. Поділитися думками щодо нових креативних підходів зібралися педагоги-дослідники, методисти з різних районів області. В рамках Форуму та з нагоди Дня науки педагоги-новатори отримали високі відзнаки.

DSC_0025.jpg

Рівненську обласну раду на Форумі представив керуючий справами виконавчого апарату - керівник секретаріату Богдан Сологуб. Він передав учасникам Форуму вітання від голови обласної ради Олександра Данильчука. «Сучасна освіта неможлива без ефективного використання результатів наукової діяльності, новітніх технологій. І влада, і самі освітяни усвідомлюють, що без впровадження інновацій в освітній процес неможлива його ефективність. Інноваційний підхід в освіті – це не тільки запорука майбутнього успіху учня, а й основа економічного зростання держави»,  - йдеться у вітальному слові. 

DSC_0027.jpg 

Зі свого боку, Богдан Сологуб пригадав вислів відомого американського винахідника та підприємця Стіва Джобса про те, що саме інновації відрізняють людей-лідерів від тих, хто йде позаду них. Керуючий справами виконавчого апарату ради з приємністю відзначив, що обласний інститут післядипломної педагогічної освіти одним із перших впроваджує на Рівненщині новітні підходи в освіті. Саме на базі цього комунального закладу відбуваються заходи, які допомагають успішно впроваджувати освітянську реформу.

DSC_0034.jpg

Відтак з нагоди Дня науки Богдан Сологуб вручив Почесні грамоти та Подяки обласної ради.   

Директор РОІППО, депутат обласної ради Алла Черній, вітаючи учасників Форуму зауважила, що інноваційні - це те, що сьогодні рухає освіту й науку вперед. «Суспільство звикає до нових термінів та методик в освіті. У той же час, дуже тішить той факт, що сьогодні дослідження - це не прерогатива лише інститутів. Таку діяльність ведуть чи не у кожній школі, незалежно від того, де вона знаходиться – в місті чи в селі. Наша наукова молодь все частіше виграє на міжнародних конкурсах з інновацій та дивує світ своїми відкриттями», - зауважила Алла Черній.

DSC_0058.JPG

Високі результати, зокрема, й у винахідницькій роботі демонструють учні Малої академії наук учнівської молоді, з якими інститут активно співпрацює.

DSC_0064.jpg

Відтак, партнери закладу отримали відзнаки РОІППО з нагоди Дня науки.

Також в рамках Форуму бібліотека інституту підготувала виставку творчих робіт педагогів-новаторів, яка експонується в актовій залі.