• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

30 серпня 2019 року відбудеться пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради
Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні 2019 року

19 серпня 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:
- з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією (голова Фізик І.В.). Початок о 12-00 год.;
- з економічних питань та комунальної власності (голова Бойко В.Я.). Початок о 14-00 год.
Місце проведення - каб.301 облради.

Мінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Оголошення про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади"

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

26.04.2019

«Золото» і два «срібла»: вихованці Костопільського ліцею-інтернату повернулися з нагородами

23-24 квітня у Кропивницькому проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодших. 738 спортсменів з 25 областей України взяли участь в чемпіонаті. За нагороди боролися і вихованці Костопільського ліцею-інтернату.

Чемпіонат України серед юнаків  Кропивницький 28.05.18.jpg

У підсумку змагань першою в бігу на 1500 м та на 3000 м посіла вихованка закладу Яна Боровець. Другими стали атлети ліцею Ольга Мосійчук у метанні списа та Віталій Барук  у стрибках у довжину.

Також за крок до медалей, а саме 4 місце посіли Тарас Товкач  у стрибках у довжину та Уляна Рачинська у бігу на 1500м. Шості місця у Валерії Гуріної у бігу на 100м з пбар’єрами та в Юрія Ткачука у бігу на 3000м. Сьомі місця посіли: у метанні списа  Аліна Тарар та Уляна Рачинська у бігу на 800м.  Восьмим фінішував на дистанції 1500м Юрій Ткачук.                

Перемогу юних спортсменів святкують і їхні тренери Валерій та Петро Дітлашки,  Степан Янчук, Світлана Кожарко.