• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

23.04.2019

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе»

Цими вихідними в манежі Костопільської ДЮСШ відбулися змагання з легкої атлетики в програмі обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю  як  II етап Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». 

IMG_3079+.jpg 

У змаганнях взяли участь 47 дітей з Березнівського, Зарічненського, Костопільського, Млинівського та Рокитнівського районів, міста Дубно, Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1 І-ІІІ ступенів, Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І ‑ІІ ступенів, Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, Острозької спецшколи-інтернату та Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів.

Юнаки та дівчата змагалися у старшій та молодшій вікових групах: 2004-2005 р.н. та 2006-2008 р.н.

IMG_3067+.jpg

Змагання проводились в особистому заліку окремо серед юнаків та дівчат у вікових групах та за нозологіями серед таких дисциплін: біг 60 м, 100 м, 200 м, стрибки в довжину з місця та з розбігу, метання м’яча та штовхання ядра.

Переможців та призерів спартакіади нагородили грамотами та медалями.

Нижче подані підсумки змагань.

IMG_3089+.jpg

Біг 60 м дівчата (молодша вікова група):

1.     Чопко Софія, УОРА (Зарічненський район);

2.     Ковалюк Анастасія, вади зору (Костопільський район);

3.     Шевчук Оксана, вади слуху (Березнівський район);

4.     Кучерук Іванна, ВРФР (Клеванська спецшкола-інтернат №1).

Біг 60 м юнаки (молодша вікова група):

1.  Шеремет Володимир, УОРА (Рокитнівський район);

2.  Романюк Роман, вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат №1);

3.  Кукуруза Дмитро, вади слуху (РОДЮСШІ).

Біг 100 м дівчата (молодша вікова група):

1.     Кучерук Іванна, ВРФР (Клеванська спецшкола-інтернат №1).

Старша вікова група:

1.     Горбатюк Поліна, УОРА (Березнівський район);

2.     Шульгін Марія, вади зору (Млинівський район);

3.     Удодик Вікторія, вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);

4.     Степанкова Іванна, ВРФР (Клеванської спецшкола-інтернат).

Біг 100 м юнаки (старша вікова група):

1.    Кондратюк Андрій, УОРА (Березнівський район);

2.     Харук Микола, вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат №1);

3.     Білогуров Іван, ВРФР (Клеванська спецшкола-інтернат);

4.     Саноцький Владислав, вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат).

Біг 200 м дівчата (молодша вікова група):

1.  Чопко Софія, УОРА (Зарічненський район);

2.  Семенюк Галина, вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат №1);

Старша вікова група:

1.     Горбатюк Поліна, УОРА (Березнівський район);

2.     Шульгін Марія, вади зору (Млинівський район);

3.     Удодик Вікторія, вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);

4.     Степанкова Іванна, ВРФР (Клеванської спецшкола-інтернат).

Біг 200 м юнаки (молодша вікова група):

1.  Савчук Роман, УОРА, (Млинівський район);

2.  Кукуруза Дмитро, вади слуху (РОДЮСШІ).

Старша вікова група:

1.    Кондратюк Андрій, УОРА (Березнівський район);

2.    Харук Микола, вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат №1);

3.     Саноцький Владислав, вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);

4.    Котух Євген, ВРФР, (Клеванська спецшкола-інтернат).

Стрибки в довжину з розбігу (дівчата, молодша вікова група):

1.     Ковалюк Анастасія, вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат №1);

2.     Шевчук Оксана, вади слуху (Березнівський район).

Дівчата, старша вікова група:

1.  Шульгін Марія, вади зору (Млинівський район).

Юнаки, молодша вікова група:

1.     Шеремет Володимир, УОРА (Рокитнівський район)

2.     Романюк Роман, вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат №1);

3.     Дацюк Віталій, вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат).

Юнаки, старша вікова група:

1.    Кондратюк Андрій, УОРА (Березнівський район);

2.    Харук Микола, вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат №1);

3.    Саноцький Владислав, вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);\

4.    Котух Євген, ВРФР, (Клеванська спецшкола-інтернат).

Стрибки в довжину з місця (дівчата, молодша вікова група):

  1. Михальчук Юлія, ВРФР (Клеванська спецшкола-інтернат).

Метання м’яча (дівчата, молодша вікова група):

1.     Чопко Софія, УОРА (Зарічненський район);

2.     Семенюк Галина, вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат №1);

3.     Шевчук Оксана, вади слуху (Березнівський район);

4.     Тимощук Анастасія, ВРФР (Клеванська спецшкола-інтернат).

Дівчата, старша вікова група:

1. Горбатюк Поліна, УОРА (Березнівський район).

Юнаки, молодша вікова група:

1.     Кучерук Андрій, УОРА (Березнівський район);

2.     Кукуруза Дмитро, вади слуху (РОДЮСШІ).

Юнаки, старша вікова група:

1.     Кондратюк Андрій, УОРА (Березнівський район);

2.     Білогуров Іван, ВРФР (Клеванська спецшкола-інтернат).

Штовхання ядра

1.     Мінаєв Павло, вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат №1);

2.     Лобода Вадим, вади слуху (Костопільська спецшкола-інтернат).